Kontaktní informace

Péče o zákazníky

Nabídka produktů a inzerce

Registrace na portále Zivefirmy.cz

Registrace Vám zajistí zvýrazněnou prezentaci firmy na portále Zivefirmy.cz a tím Vás zvýhodní před konkurencí. Informace o Vaší firmě jsou stále a snadno k dispozici uživatelům internetu jak přímo na portále Zivefirmy.cz, tak prostřednictvím významných fulltextových vyhledávačů, na kterých je náš portál indexován a rovněž uživatelům on-line titulů Sedmicka.cz, E15.cz, Maminka.cz a ZDN.cz. Registrace Vám zajistí vynikající cílení na zákazníky, kteří hledají informace na internetu a přitom nakupují a využívají služby ve svém regionu.

Co v rámci registrace získáváte? zařazení v libovolném počtu oborů, popis činnosti u každého oboru, libovolný počet kontaktů (telefon, fax, e-mail, www, kontaktní osoby), lokalizaci na mapě, logo, fotografii, náhled www v profilu, možnost kdykoliv aktualizovat informace ve firemním profilu, rating vyjadřující aktuálnost a množství prezentovaných informací, ocenění Spolehlivá firma.

Co Vám registrace na portále přinese? zvýhodněné řazení v oborech činnosti pro Vaši firmu, odkaz na www stránky Vaší firmy ve výsledcích hledání, Vaše firma získá firemní vizitku, kde může kompletně prezentovat svoji činnost, potřebné kontakty a informace, dáváte uživatelům internetu najevo, že jste aktivní a spolehlivá firma, která stojí o své zákazníky a poskytuje jim veškeré informace potřebné pro jejich rozhodování, zpřístupňujete kontakty a potřebné informace svým zákazníkům a přitom nutně nepotřebujete vlastní www stránky.