Nevýhody zmrzliny
1) Tuk a nasycený tuk
Tuk je hlavní příčinou toho, že lidé nezůstávají zdravé. Víte, že všechny mléčné výrobky mají tukovou zmrzlinu. Snažte se také co nejlépe, a to je také mít tuky Fat.vanilla je nejvíce konzumovaná příchuť zmrzliny. Obsahuje více než 9 G tuku, který je pouze pokud jíte pouze 1/2 množství šálku.

Tuk není takový, že to nemůžete potřebovat. Určitě to bude fungovat pro vás pro produkci mnoha bílkovin, ale nadměrné množství, pokud budete jíst, může vás vést k mnoha kardiovaskulárním onemocněním.

Výzkum ukazuje, že pokud budete jíst více než 44 gramů-77 gramů, může to vést k mnoha problémům. Myslím tím, že čelíte mnoha dalším problémům, pokud budete jíst toto, což je hlavní nevýhoda zmrzliny.

Zatím pokud budete jíst plný pohár, který vám bude sloužit většinu gramů denně. Nadměrné množství může produkovat více než 2000 kalorií ve stravě. To vás vede k problémům s vážným tukem, ale ano, pokud budete jíst domácí zmrzlinu, jezte méně.

Nasycený tuk, který se běžně vyskytuje u masa, mléka, atd. Extra konzumace může vést k tomu, že budete čelit vážným problémům. Je to opravdu nebezpečí pro mnoho věcí, stejně jako také pomáhají zvyšovat hladinu cholesterolu v krvi, což možná vede k mnoha arteriálním blokádám, které jsou přímo nebo nepřímo spojeny s různými srdečními chorobami.

2) srdeční choroby
Srdeční choroba je jednou z nemocí, které chce každý zakázat příliš mnoho.

Pouze jedna zmrzlina obsahuje více než 40 gramů nasycených tuků ve zmrazeném stavu, o kterých hádáte. Ale mnoho druhů výzkumu ukazuje, že když budete jíst zmrzlinu, je pravděpodobné, že se můžete dostat na triglyceridy a cholesterol, pokud to půjde dolů, ale pokud půjdou vysoko z krevních tuků. To způsobuje problémy se závažným onemocněním srdce.

Zatím, kdykoli se snažíte jíst, raději to zakážete. Protože pokud již máte problémy, jako je nadváha a mnoho dalších, stává se to nyní vážným problémem.

3) Nevýhody laktózy
Laktózová intolerance je hlavním problémem v USA. Existuje asi 31 milionů netolerantů na laktózu a asi 60% v Asii a Africe má tento problém nevýhody pití horké vody.

Všichni z nás velmi dobře vědí, že zmrzlina je mléčná a obsahuje také laktózu, což jednoduše znamená jednoduchý cukr. Náš trávicí systém musí splňovat požadavek na laktózu, ale pak to začněte jíst. Pokud je pacient trpící laktózovou intolerancí, musí čelit závažnějším problémům. Jeho zdraví Jde každý den dolů a dolů, což jsou špatné účinky zmrzliny.

Můžete jíst alternativu tohoto produktu, která vám nepůsobí žádný problém, jako je sójové mléko nebo jakékoli jiné dietní jídlo, pokud chcete, aby moje doporučení pila horkou vodu.

4) Cholesterol získává mnoho nemocí
Pokud chcete jíst více s vysokou spotřebou dietních potravin, vede vás na hladinu cholesterolu, což také vede k mnoha dalším nemocem. Obsahuje více než 40 gramů v jediném šálku. Takže stále více a více konzumujete takové věci, které doktor také zakazuje jíst.

V zásadě jsou hlavními nemocemi, které mohou být spojeny s cholesterolem, srdeční onemocnění.

Pak vaše krevní cholesterol přechází do velmi vysokých šancí, že možná onemocní srdcem. Pokud je váš cholesterol velmi vysoký, může to být také na základě tepen. Po dlouhou dobu to možná vede k ateroskleróze.

5) Energizovaná osoba
Je zřejmé, že když jíte, to je druh věcí, které nejsou vhodné pro naše zdraví. Mnoho doporučení také poukazuje na tento bod.

Cukr vám poskytne energii, ale pokud začnete jíst spěch. Ty, Will, začni přemýšlet opačně a tvá mysl vypadala jako rozrušená mysl. Vzhledem k tomu, že vláknina obsahuje v ledu, hlavní nevýhody zmrzliny. Hlavním faktem v cukru je, že se také stáváte více tuku než v předchozích dnech.

6) Závislost
Nejhorší a špatné věci na tomto světě je to, že pokud máte nějakou závislost. Více než 71% populace USA jedí zmrzlinu.

Mnoho zmrzlin považováno za dobré, ale dobré, jak daleko chcete jíst. Mnoho vědců tvrdí, že Zmrzlá léčba může změnit radost z mysli. Ale mnoho lidí v USA to sní, ale také si to užívají. Největším problémem je závislost. Pokud nemáte žádnou závislost, nemusí to změnit vaše potěšení. Místo toho to může mít dobrý účinek, ale pokud jste znepokojeni. Lidé chodí na mnoho závislostí. Vědci ukazují, že má závislost více než drogy. V podstatě každý ví, že drogy způsobují určité problémy. Drogy mají také negativní dopad na zdraví. To je důvod, proč můžete jíst pravidelně, ale ne více než limit.

Závislosti na všem je tak špatné. Proto je důležité používat běžně v běžné výši, což bude mít za následek žádné zdravotní problémy, pokud s tím zůstanete pravidelní.