Křičím. Křičíš. Všichni křičíme … víte, jak to ostatní platí!

Je zřejmé, že pokud existuje jeden druh jídla, na kterém se všichni můžeme dohodnout, je to zmrzlina.

Existuje nespočet různých příchutí a můžete je doplnit vším od ovoce po šlehačku až po bonbóny. Navíc má zmrzlina způsob, jak lidem přinést naprostou radost a pohodlí, ať už je to na vrcholu léta nebo mrtvých zimních měsíců (nechovejte se, jako by jste neměli pár kopeček zmrzliny, i když venku venku sněhovalo) ).

Jo, zmrzlina je nejlepší. Ve skutečnosti jedinou nevýhodou může být to, že to není úplně nejzdravější jídlo.

Nebo je to?

Teď se vás nesnažíme přesvědčit, že kopec skalnaté cesty je ekvivalentem salátu nebo tak něco, ale je zdravější, než si můžete uvědomit.

Níže vám ukážeme, že existuje více zmrzliny, která vyhovuje oku – a sladká pochoutka ve skutečnosti obsahuje více než několik zdravotních výhod.

Zmrzlina může být ve skutečnosti pro vás dobrá.
karton zmrzliny
Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
Pokud jste někdo, kdo se tajně cítí provinile za to, že si do zmrzlinové mísy přidal ještě jednou naběračku, ne. Jistě, všechny sladké dobroty by se měly jíst s mírou, ale není důvod si myslet, že zmrzlina je něco, co byste měli mít jen jednou za modrý měsíc.

Jak se chystáte vidět, některé ingredience ve zmrzlině se ukázaly být skutečně dobré pro vaše zdraví!

Můžete jíst zmrzlinu denně a zhubnout!
žena vyskočila do vzduchu
Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
Pokud vás zajímá, zda jste to četli správně, tak jste. Podle článku ABC News ženy, které měly jeden kopeček zmrzliny s nízkým obsahem tuku denně (a muži, kteří měli jeden a půl kopečky stejného množství), ztratili o 26 procent vyšší tělesnou hmotnost než ti, kteří tak neučinili.

Dobře, technicky to není kvůli samotné zmrzlině, ale vápníku, který je ve zmrazeném dezertu. To znamená, že byste si mohli vzít doplněk vápníku a pravděpodobně vidět podobné výsledky, ale přesto – pokud „zmrzlina“ a „hubnutí“ mohou být dokonce ve stejné větě, proč to neudělat?

Výhody zdraví

 1. Vápník je klíčová složka (hubnutí).
  láhev doplňků vápníku
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Co je to o vápníku, který usnadňuje udržení pasu tam, kde chcete? Vědci stále zkoumají toto téma, ale základní myšlenkou je, že konzumace potravin bohatých na vápník pomáhá udržovat vaše tělo silné a váš metabolismus běží dobře.

Jedna studie dokonce odhalila, že konzumace mléčných výrobků s nízkým obsahem tuků vám umožní jíst více kalorií, aniž byste znovu získali jakoukoli váhu, kterou jste již ztratili.

 1. Zmrzlina obsahuje vitamíny a minerály.
  kopeček zmrzliny
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Když budete jíst kopeček zmrzliny, můžete si být jisti, že do svého systému dostáváte mléko a smetanu. Tyto přísady jsou skvělým zdrojem vápníku, vitamínu D, riboflavinu, vitaminu A a fosforu.

Také v závislosti na chuti zmrzliny, kterou dáváte přednost, můžete získat ještě více živin. Například vanilkové boby obsahují antioxidanty, jakož i malá množství vápníku, manganu, hořčíku, draslíku, zinku a železa. Hořká čokoláda? Je nabitý antioxidanty a má také flavonoidy, které chrání vaše srdce, kyselina olejová ke snížení hladiny cholesterolu a fytochemikálie k potlačení volných radikálů.

 1. Zmrzlina stimuluje mozek.
  žena s jasným nápadem
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Podle studie, která byla provedena na Kyorinské univerzitě v Tokiu, může být zmrzlina k snídani právě tím, co potřebujete, abyste mozku podpořili. Výzkumník porovnával skupinu lidí, kteří měli zmrzlinu, se skupinou, která ráno měla první sklenici studené vody, a ti, kteří jedli zmrzlinu, byli mnohem více ostražití.

Skeptici říkají, že to nemusí být samotná zmrzlina, protože konzumace všeho, co obsahuje vitaminy a minerály, udělá trik. Jeden dietolog však řekl, že to může být skutečnost, že zmrzlina má tendenci zvyšovat hladinu dopaminu v těle, což by nás mohlo více probudit a být ostražití.

 1. Zmrzlina vám dodá energii.
  žena běží
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Zmrzlina je obvykle plná cukru a (jak většina z nás ví) cukr může poskytnout okamžitý zdroj energie.

Jak? Cukr obsahuje glukózu, což je klíčová živina, která dodává našim tělům palivo, které potřebujeme dostat přes den.

 1. Zmrzlina posiluje vaše kosti.
  kostra
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Už od dětství nám bylo řečeno, že vápník nám pomáhá vytvářet silné kosti a zuby. Ve skutečnosti je neuvěřitelných 99% toho, co tvoří naše kosti a zuby, vápník. A opět, zmrzlina obsahuje vápník.

Protože naše těla přirozeně nevyrábějí vápník, musíme najít způsoby, jak se dostat do našich těl pomocí potravy, doplňků a jo, možná dokonce i zmrzlinového kužele každou chvíli.

 1. Zmrzlina posiluje váš imunitní systém.
  žena se zkříženýma rukama
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Jak na světě zmrzlina posiluje váš imunitní systém? Je to opravdu jednoduché. Zmrzlina je forma fermentovaných mléčných výrobků a fermentované potraviny pomáhají chránit vaše tělo před gastrointestinálními a respiračními infekcemi. Čím silnější je váš střevní a dýchací systém, tím silnější bude váš imunitní systém.
 2. Zmrzlina zvyšuje šance na plodnost.
  těhotná žena jíst zmrzlinu
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Snažíte se otěhotnět? Pokud ano, zastavte se dnes večer u obchodu s potravinami a vyzvedněte si některou z vašich oblíbených zmrzlin! Zatímco některé výzkumy naznačují, že nízkotučné mléčné potraviny mohou ve skutečnosti ztížit představu, jiné studie naznačují, že potraviny obsahující mléčné výrobky s vysokým obsahem tuku mohou zvýšit vaši plodnost.

Jedna studie dokonce odhalila, že ženy, které konzumovaly jednu nebo více porcí mléčných výrobků s vysokým obsahem tuku, měly o ovulaci méně o 27%. Dopřejte si zmrzlinu – dobré věci!

 1. Zmrzlina tě dělá šťastnějším.
  žena se směje
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Všichni jsme viděli filmy, ve kterých se žena, která nedávno prošla rozchodem, utěšila kvartem zmrzliny. Co možná nevíte, že zmrzlina není jen forma pohodlí jídla; to vás může doslova šťastnější.

Zmrzlina pomáhá produkovat serotonin, pocit dobrý hormon v našem těle. Protože to funguje tak dobře, někteří lékaři doporučují, aby ti, kteří zápasí se sezónními afektivními poruchami, měli během zimních období po ruce nějakou zmrzlinu jako trochu pick-me-up.

 1. Zmrzlina snižuje riziko rakoviny prsu.
  stuha rakoviny prsu
  Radost – Sujintana Kansakarn pro RockYou
  Některé ženy, u nichž je diagnostikována rakovina prsu, mají jednu společnou věc – nedostatek vápníku.

Pokud si nejste jisti, zda máte dostatek vápníku v systému, promluvte si se svým lékařem. Mezitím je to ještě jeden důvod, proč přidat do své stravy nějakou zmrzlinu. Je prokázáno, že dieta bohatá na vápník je jedním z nejlepších způsobů, jak snížit riziko rakoviny prsu.

 1. Zmrzlina zvyšuje vaše libido.
  dvě sady nohou ukazující z některých postelí